סול תאורה
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 052-5774171
תאורת חוץ

תאורת חוץ

תאורת גינהתאורת גינה יכולה ליצר את ההבדל בין שטח אטרקטיבי ואסתטי לבין שטח אפלולי שיופיו מבוזבז. פתרונות תאורה לגינה מבית סול נועדו בדיוק כדי להוציא את היופי של הגן או החצר שלכם, בין אם עבור עסק או בית פרטי, בין אם השטח גדול או קטן. תאורת לד לגינה איכותית המוצבת היטב תעיר כל מרחב לחיים ותיצור את הרושם החזק שלו אתם מקווים.

בעלי עסקים מכל הסוגים, בתי מלון, מסעדות ואולמות אירועים, משרדים וגם אדריכלים ומעצבים, פונים אלינו מדי יום ועושים שימוש נרחב בחנות האינטרנטית שלנו. למה לא? יש פה הכול ובמחירים הכי משתלמים.

צריכים עזרה לאתר נורה מתאים? דברו אתנו, נעזור.

 

  • דוקרני גינה LED
  • מוגני מים PANA LED
  • פנסי הצפה

תאורת גינה לבית פרטי

אנחנו מומחים באספקת נורות לד לגינה ותמיד עם היד על הדופק לגבי חידושים בתחום תאורת לדים לגינה של בתים פרטיים. בעלי העסקים רבים כבר זוכים אצלנו למוצרים איכותיים ולשינוע הסחורה עד בית העסק בכל רחבי הארץ. סיירו בחנות ובחרו את הנורות וגופי התאורה לגינה שמתאימים לכם.

תמו הימים בהם גררנו מנורה עם כבל מאריך עד לחצר, כדי לשבת בערב שבת עם עיתון ופיצוחים באוויר הנעים. היום תאורת גינה אינה יקרה ומשתלבת נהדר במראה הגינה על רקע הבית כך שאין סיבה לא להשקיע בהתאמת תאורת מתאימה לחצר - גם  בבית הפרטי וגם מחוץ לבית העסק.

תאורת לד לגינת בית הפרטי יכולה לשנות את מראה כל הבית. עיצוב נכון של הגינה יחד עם תאורה המוסיפה רוך וחמימות יהפוך את הגינה למקום שנעים לשהות בו בערבים הנעימים בשנה. תאורת לד זו יכולה להוות גם תאורת גישה שתקל על הכניסה אל הבית.

בחירת גוון הנורות לד בגינה ליצירת האווירה הרצויה

לא רק בתים פרטיים עוברים לתאורת גינה מובנת ומסודרת אלא גם עסקים שונים. בתי מלון, מסעדות וכמובן גני אירועים חייבים להציע תאורת חוץ מסודרת ומעוצבת להפליא, שכן בבחירת המקומות האלו המראה הוא הקובע אם הזוג הצעיר יתחתן בגן אירועים כזה או אחר למשל. תאורת הגינה כוללת שילוב של בתי נורה מעוצבים, כדוגמת פנסי גינה, לצד בחירה מושכלת של הנורות שיש להציב בפנים.

לבחירת נורות לד בגוון הרצוי תרומה רבה לאווירה בחצר או קירות הבית. למשל תאורת לדים צהובה ליצירת אוירה רכה ותאורת יום לגינת פרחים, עוצמת התאורה אינה חייבת להיות אחידה ולעיתים מספיק בנורות היוצרות אור מעומעם ולא אור חזק ביותר. אלו, לצד הצורך במחיר זול פר נורה ובמשך חיי נורת לד הוא ארוך מצריכים התייעצות עם בעלי ידע בתחום, שיוכלו להתאים את פתרונות התאורה הרצויים מבחינת מחיר, עוצמת תאורה, גוון האור ועוד.

תאורת לד לגינה תשדרג לכם כל מרחב עם יכולת מודולרית מתקדמת של עיצוב מרחב. עם צבעים שונים וכיווני תאורה מתוחכמים תוכלו להאיר את הגינה או את המרפסת בדיוק רב ולהיכנס לפרטים העיצוביים הקטנים ביותר.