סול תאורה
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 052-5774171
נורות לד

נורות לד

נורות לד ידועות כנורות חסכוניות, העלות אריכות ימים, שמגיעות בעוצמות, צבעים ועיצובים רבים ומגוונים. מדובר בעולם מלא של פתרונות תאורה שאנחנו נשמח לעזור לכם להתמצא בו ולהגיע למוצר שאתם צריכים.ללדים יתרונות יוצאי דופן במיוחד בכל הקשור לתאורת עסקים שנוטה לצרוך חשמל רב ונורות נוטות להישרף לעיתים תכופות. אנחנו יודעים איך לחסוך לכם זמן ועלויות.

נורות לד הן המוצר המוביל היום בתחום התאורה ותוכלו למצוא אצלנו את המגוון הגדול ביותר בישראל של נורות, במחירים הכי טובים ובכמויות גדולות. אל תהססו לשאול אותנו שאלות. עם 40 שנה של ניסיון בתחום התאורה, נשדך לכם בשמחה את המוצר שהכי מתאים לצרכים שלכם. דברו איתנו, המומחים שלנו יכולים לעזור.

 • נורות ליבון LED - תואם ליבון
 • פלורסנט LED
 • נורות נעיצה LED-G4/G9
 • נורות R7S LED-תואם קוורץ
 • נורות גלוב LED-חלבי
 • נורות דקרוייקה LED
 • נורות פאר 30 LED
 • לד בהספק גבוה
 • נורות לד פאר 38
 • נורות כדור
 • נורת נר

למה כדאי לכם לעבור לנורות לד?

לנורות לד יש תכונות רבות המשמשות כיתרונות בכל הקשור לתאורת בתים ועסקים והן מאפשרות מגוון רחב של פתרונות תאורה, שאינם מסכנים את הסביבה ואינם צורכים חשמל רב.

המילה לד מגיעה מהשפה האנגלית והיא משמשת כראשי תיבות: Light Emitting Diode. שיטת לדים מאירים על ידי פליטת פוטונים באורכי גל בתחום הנראה לעין והן יכולות להפיק אור בגוונים שונים בתחום שבין k2700- k6400, כאשר הצבעים העיקריים הם: לבן קר, לבן חם, צהבהב וצהוב.

נורות לדלא מפיצות חום מיותר וטובות לסביבה

מכיוון שנורות לד אינן עובדות על חוט להט אלא על פליטת פוטונים, הן פולטות חום בכמויות מזעריות. כמו כן, הן אינן פולטות גז רעיל או קרינה ולכן הן נחשבות ידידותיות לסביבה וניתן למצוא אותן בפרויקטים רבים של בנייה ירוקה. פליטת הפוטונים מאפשרת גם הדלקה וכיבוי מהירים ועוצמת תאורה קבועה, בניגוד למה שאנו רגילים לראות בנורות הפלורסנט.

נורות לד - תוחלת חיים ארוכה

אורך החיים של נורת לד ארוך משמעותית ביחס לנורות אחרות ונורה מסוג זה יכולה להספיק גם עד ל-50,000 שעות עבודה. תכונה זו הופכת את נורות הלדים לפרקטיות במיוחד עבור בתי עסקים ומקומות הצורכים תאורה בכמויות גדולות. באמצעות התקנת נורות לד בגופי תאורה, חוסכים את הצורך בהחלפת נורות בתדירות גבוהה.

עד 80% חיסכון בצריכת חשמל

נורות הלד נחשבות לחסכוניות במיוחד בצריכת חשמל וזהו יתרון נוסף על פני שאר סוגי הנורות. לשם השוואה - נורת לד יכולה להפיק את אותה כמות אור כמו נורת פחם, אך בהספק נמוך יותר ולכן בתים רבים ומשרדים בוחרים בנורה זו וכך חוסכים בצורה משמעותית בחשבון החשמל החודשי, עד ל-80%.

נורות לד לבית בצבעים חמים או קרים לצרכים מגוונים

נורות לד יכולות להגיע במגוון צבעים ואפשר להבריג אותן לבתי מנורה רגילים וגם לשלוט בעוצמת האור באמצעות דימר בחלק מהנורות.  הנורות יכולות ליצור אלומות אור ממוקדות כמו ספוטים וגם לשמש כתאורה רחבה ושוטפת. לכן אפשר למצוא לדים כמעט בכל מקום: מנורת שולחן, בר בבתי קפה, דלפקי מטבח, תאורה בקיר גבס, וגם בחדרים ובגינות.

נורות לד בעיצובים מיוחדים ליצירת אווירה שמתאימה לכם

נורות לד מיוצרות במגוון רחב של צורות ועיצובים לצרכים מגוונים ולקווים עיצוביים רבים. לפיכך הן ניתנות להתאמה לפי מה שטוב לכם. בין אם אתם רוצים נורות גדולות בצורת כדור או גלוב, או נורות נר לנברשות, ובין אם אתם רוצים תאורת ספוט חזקה או תאורה עדינה של לדים קטנים בריבוי צבעים, סול-לייט מעמידים לרשותכם את כולם.