סול תאורה
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 052-5774171
נורות פחם

נורות פחם

 • ליבון A60 פחם 60WE27 חם
  מחיר: 22.25 
 • נורת פחם גלוב 95,להט ישר-אור חם-60W 230V E27
  מחיר: 20 
 • נורת פחם אגס 60W-אור חם-60W 230V E27
  מחיר: 18 
 • נורת פחם גלוב 125,להט ישר-אור חם-60W 230V E27
  מחיר: 26.60 
 • נורת פחם גלוב 95 להט מסובב-אור חם-60W 230V E27
  מחיר: 20 

האור הכי יפה בשוק

נורת פחם מכונה גם נורת אדיסון והיא בעלת מראה חיצוני דומה לנורת ליבון רגילה. נורת פחם פועלת כמו נורת להט, כאשר אחד הסלילים בנורה עשוי מפחם או מצופה פחם והוא זה שנותן את הגוון הצהוב העמוק לאור הנובע ממנה.

נורות פחם משמשות היום כפתרונות תאורה עיקריים לחללים קטנים, בשל האור העדין שהן מייצרות. נורות אלו מבוקשות ביותר במסעדות, ברים ומלונות, ואופן כללי במרחבי ישיבה, עקב האפקט האסתטי של אורן וצורתן. מראן המהפנט כמו נר דולק נוסך תחושה של אינטימיות במרחב ומאפשר מגוון סגנונות עיצוב מעודנים לעסקים ולבתים פרטיים.

נורות פחם

המאפיינים של נורת פחם

אור צהוב, הברגה קלה, אורך חיים כמו כל נורת ליבון אחרת, אינה צורכת חשמל ברמה גבוהה, מראה מיוחד ומגוון צורות. בנוסף, נורות פחם לא טובות כגוף תאורה ראשי, מכיוון שהן יכולות להאיר בצורה טובה רק משטח קטן יחסית. תכונה זו, ביחד עם התכונות האחרות, הופכות את נורות הפחם ליעילות עבור מטרה עיקרית אחת והיא דקורציה ויצירת אווירה.

כעת ניתן להבין מדוע הפכו נורות הפחם למבוקשות יותר ויותר בכל הקשור לעיצוב פנים. בזכות המראה המהפנט של הסליל המאיר, המדמה מראה נר דולק, אפשר ליצור מראה נעים וייחודי בכל מקום. נורות אלו משמשות כתאורה בברים ובמסעדות, בבתי מלון, מסדרונות, ארונות זכוכית, נישות גבס, דלפקי מטבח וכן הלאה. בכל מקום בו משלבים אותן, הן מסייעות ביצירת אווירה חמימה ורגועה והן משתלבות בסגנונות עיצוב מיוחדים רבים.

נורות פחם יכולות להגיע בצורה רגילה של נורת ליבון, או בצורה אגסית גדולה יותר ואפשר למצוא צורות נוספות כגון: נורות עגולות, מוארכות, צורות מיוחדות, מוזהבות, שקופות ואפשרויות רבות נוספות. הייחוד של נורות פחם הוא שאפשר לשלב אותן בגופי תאורה גדולים ומרשימים, אך הן יכולות ליצור אפקט מרשים לא פחות גם ללא גוף תאורה. המראה החשוף של נורת פחם מעניק אותנטיות וייחודיות המשתלב בכל סגנון עיצוב השואף למראה כפרי, עתיק או וינטג'. מעצבי פנים רבים משתמשים בנורות אלו לעיצוב חדרים או נישות בתוך בתים פרטיים וגם במקומות עסקיים כמו בתי מלון ומסעדות. 

אם יש לכם שאלות או בקשות דברו איתנו.